Vaš izvor najnovijih vesti i analiza

ŠOK OBRT U CRNOJ GORI! Uhapšen Slobodan Kašćelan!

FELJTON.rs

U Kotoru su večeras uhapšeni navodni vođa kavačkog kriminalnog klana Slobodan Kašćelan, njegov tjelohranitelj Vladimir Vučković i Kotoranin Zoran Kažić.

Za ostalim navodnim članovima tog klana koje je ranije danas suduja za istragu Miroslav Bašović pustio na slobodu policija traga, pišu Vijesti.

NIŠTA OD PRITVORA ZA „KAVČANE!“ Sudija odlučio: Slobodan Kašćelan i ekipa na SLOBODIUhapšen Slobodan Kašćelan!

SLEDEĆA VEST

SRPSKI STOMATOLOG NUDI NAGRADU OD 50.000 EVRA! građani ce biti BOGATO nagrađeni ukoliko KACE I DELE OVU VEST PO SVOJIM DRUSTVENIM MREZAMA

Podsećamo, veće podgoričkog Višeg suda preinačilo je odluku sudije Miroslava Bašovića i odlučilo da Slobodana Kašćelana i uhapšene navodne članove kavačkog kriminalnog klana pošalje u pritvor.

Pratite nas na društvenim mrežama

https://www.instagram.com/feljton.rs/

https://www.facebook.com/feljton.rs

(feljton.rs/informer)

Leave a Reply

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sudski kriminal – Glas iz Pritvora

SUDIJE U NOVOM SADU – VI STE SRAMOTA PRAVDE

Ova knjiga nije roman, niti zbirka priča. Ovo je optužnica imenom i prezimenom protiv korumpiranih sudija, tužilaca i advokata koji su potpisivali nezakonite odluke i držali nevine u pritvoru. „Sudski kriminal – Glas iz Pritvora“ otkriva mehanizam sistema u kojem je pravda zamenjena trgovinom uticajem, a zakon – ličnim interesima.

Godinu i po dana pritvora bez osnova je cena ćutanja. Ova knjiga je odgovor – i dokaz da ćutanja više nema.

📖 Otvori knjigu