Vaš izvor najnovijih vesti i analiza

Biljana Stojković tvrdi da smo najgori po broju zaraženih i preminulih, A ISTINA JE SUŠTA SUPROTNOST!

FELJTON.rs

 22.03.2021.

Još jedno plasiranje laži građanima Srbije na televiziji N1, koja je pod kontrolom Dragana Đilasa

Televizija N1

Biljana Stojković tvrdi da smo najgori po broju zaraženih i preminulih, a istina je sasvim drugačija.

„Mi moramo da imamo svest o tome da i Zapad, velika većina, jesu u lokdaunu već duže vreme“, rekla je Stojković, a onda se ironično nasmejala na pitanje novinarke da li bi Srbija trebalo da se poredi sa zemljama poput Francuske, Italije i Nemačke.

Ona je odgovorila sledeće:

„Pa morali bismo, mi smo najgori po broju zaraženih, a da ne pričamo o tome koliko ovde ljudi umire dnevno“, zaključila je Biljana Stojković.

Pogledajte u videu stvarnu situaciju i koje su to evropske države koje su ispred Srbije po broju zaraženih i umrlih od korona virusa.https://www.youtube.com/embed/iwNfHsjkobQ

Još jednom su laži koje plasira televizija N1 raskrinkane, a jasno je i da se ne služe činjenicama i stvarnim informacijama, već pukim nagađanjima.

Podsetimo, na račun Srbije, kada je u pitanju borba sa korona virusom stižu pohvale iz čitavog sveta, a na samoj imunizaciji su predsedniku Vučiću čestitali vodeći svetski političari.

(feljton.rs/alo)

Leave a Reply

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.