G-E0EWZBLP0V
субота , 12 јула 2025
Home / SRBIJA / Влада Косова одложила је спровођење мера за месец дана!

Влада Косова одложила је спровођење мера за месец дана!

FELJTON.rs
01.08.2022.

Премијер Курти је заједно са председником Османијем и заменицима премијера Бислимијем и Гервалом разговарао и одржао састанке са америчким и европским међународним факторима.

instagram/buducnostsrbijeav

ДО 1. СЕПТЕМБРА Влада Косова је одложила спровођење мера за месец дана

Аљбин Курти: Одлажемо спровођење мера
Albin Kurti: Odlažemo primjenu mjera
FOTO: TWITTER

Аљбин Курти: Одлажемо спровођење мера


Влада Косова одложила је спровођење мера за месец дана, објавила је Коха.

Како је наведено, одлука је донета после састанка лидера Косова са америчким амбасадором Џефријем Ховенијем. САД су затражиле да се примена одлука одложи 30 дана.

– Влада Републике Косово најоштрије осуђује данашње блокирање путева на северу Косова и пуцање тамошњих наоружаних људи на нелегалне објекте. Реч је о тенденцији дестабилизације Косова и угрожавања мира и безбедности грађана и наше земље. Данас поподне и вечерас било је бројних агресивних акција које је подстицао и припремао званични Београд. Премијер Курти је заједно са председником Османијем и заменицима премијера Бислимијем и Гервалом разговарао и одржао састанке са америчким и европским међународним факторима – пише у Владином саопштењу и додаје:

– Овом приликом Влада Косова се обавезује да ће од понедељка, 1. августа 2022. године, одложити спровођење две одлуке од 29. јуна 2022. до 1. септембра 2022. године, када ће бити уклоњене све барикаде и потпуна слобода кретања. бити успостављена на свим путевима.на северу Косова. Захваљујемо се међународним партнерима, посебно америчком амбасадору Џефрију Ховенију, на њиховој посвећености и доприносу.

Pošaljite nam vest, fotografiju ili snimak na feljton.rs@gmail.com

HIT VESTI……

Nastavak suđenja Novosađaninu jer je ubio provalnika u kući na Salajci! Tuzioc napravio kobnu gresku..

NE PROPUSTITE…

SLEDECA VEST…

….

SRPSKI STOMATOLOG NUDI NAGRADU OD 50.000 EVRA! građani ce biti BOGATO nagrađeni ukoliko KACE I DELE OVU VEST PO SVOJIM DRUSTVENIM MREZAMA

POSTANITE NAS NOVINAR…

Ako imate informaciju koju treba da zna celokupna srpska javnost, ako imate bilo kakav problem, a policija ili bilo koji drzavni organ nece da vam pomogne, na pravom ste mestu! Ako imate fotografiju koju mora da vidi Srbija, ne gubite vreme! Pošaljite nam vest koju ćemo mi, ako za to ima potrebe, i dodatno proveriti. A potom čitajte u feljtonu ili na portalu feljton.rs.

Za naše najvrednije insajdere pripremili smo brojne poklone iznenađenja i vredne nagrade.

pisite nam

feljton.rs@gmail.com

Pratite nas na društvenim mrežama

https://www.instagram.com/feljton.rs/

https://www.facebook.com/feljton.rs

(FELJTON.rs/avaz.ba)

Ako smatrate da je na našem sajtu vaše autorsko pravo nečim prekršeno, molimo da o tome obavestite admina, navedete link ka spornom sadržaju, kao i dokaz da ste vi nosilac autorskog prava. Po dogovoru, ili ćemo sporni sadržaj ukloniti ili potpisati vas kao autora i navesti link ka originalu. feljton.rs@gmail.com

Svaka objavljena vest sa fotografijom, na FELJTON.rs je vec bila javna vest..

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

+ 66 = 69

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.