Srdjan Dragojevic podrzao svog rodjaka pedofila Aleksica, i ismejavao zrtve silovanja.

SLIČNO SE SLIČNOM RADUJE! Dare i Mare ismevali žrtve silovanja, a podršku im dao i Srđan Dragojević: Jako su duhoviti, to kažem ja koji sam toliko duhovitih filmova napravio!

U svakom slučaju, ne čudi što je Dragojević podržao Dareta i Mareta jer se slično sličnom raduje, a građani Srbije imaju priliku da vide kakvi im diletantni drže moralne pridike.

Srđan Dragojević, Darko Mitrović Dareta i Marko Stepanović Mare

Srđan Dragojević, Darko Mitrović Dareta i Marko Stepanović Mare, Foto: Alo.rs

Reditelj Srđan Dragojević oduševljen je emisijom „Mentalno razgibavanje“ neslavnog voditeljskog tandema đilasovaca Darka Mitrovića Dareta i Marka Stepanovića Mareta koji su vređali žrtve silovanja.

Dragojević je kao samoproglašena veličina primetio kako su oni duhoviti i nazvao čudnim zamerke na njihovu skandaloznu emisiju.

Podsetimo, Dare i Mare su izjavili da Mika Aleksić nije kriminalac i da „nije isto da li žene siluju Mika ili Legija“, pokušavajući da budu vickasti na ovu nesrećnu temu i na račun žrtava, a nedavno su čak i savetovali ljude da je lek protiv korona isključivanje televizora.

Pored ovog tandema Đilasovih bezveznjakovića, Dragojević je slučaj Mike Aleksića iskoristio da kaže kako je društvo u Srbiji zasnovano na silovanju. U stilu pravog autošoviniste jedva je dočekao da opljune po Srbiji.

Interesantno je, međutim, da je i sam Dragojević bio optuživan za pokušaj silovanja, pa se postavlja pitanje da li je pljujući srpsko društvo zapravo projektovao sebe.

U svakom slučaju, ne čudi što je Dragojević podržao Dareta i Mareta jer se slično sličnom raduje, a građani Srbije imaju priliku da vide kakvi im diletantni drže moralne pridike.

(feljton.rs/alo)

Leave a Reply

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.